Referencje

7SENSESPHOTO to para fotografów, którzy wykonali nam sesję zdjęciową podczas ślubu i wesela, sesję poślubną, a także serię zdjęć do naszego portfolio. Za każdym razem byliśmy zachwyceni jakością i profesjonalizmem przejawiającymi się na każdym etapie pracy. Bardzo cenna była dla nas dyskrecja podczas ceremonii zaślubin i wesela, a także fantastyczna intuicja, dzięki której zostały uchwycone nawet drobne, lecz ważne, komiczne czy wzruszające sytuacje. Sesja poślubna była dla nas niezwykłym przeżyciem – fotografowie mieli jasną i spójną wizję, która pokrywała się z naszymi marzeniami. Dobrze zaplanowane ujęcia sprawiły, że cały proces, mimo ciężkich warunków, przebiegał sprawnie i w przyjemnej atmosferze.
Współpracowaliśmy z firmą 7SENSES kilkakrotnie i za każdym razem było to twórcze i przemiłe spotkanie. Gorąco polecamy tych fotografów jako wybitnych w swojej dziedzinie profesjonalistów, których zdjęcia z prawdziwą dumą i radością można zawiesić w domu każdego miłośnika piękna.

Irmina i Marek Kot-Zagalski
www.kotzagalski.pl


Krótko i na temat. Jeśli chcecie, by zdjęcia robili wam najlepsi specjaliści w swoim fachu, to wybierzcie 7SENSESPHOTO.
Jola i Maciek to profesjonaliści w każdym calu, a do tego bardzo sympatyczni i ciekawi ludzie :) Wystarczy spojrzeć na ich fotografie, by dostrzec pasję, talent i nieprzeciętne umiejętności ich twórców. Nie wyobrażamy sobie, by nasz reportaż i sesję miał zrobić ktokolwiek inny.

Paulina i Adam


Do Joli i Maćka trafiliśmy przypadkiem i muszę przyznać, że był to dla nas szczęśliwy zbieg okoliczności. Serdecznie polecam 7SENSESPHOTO, nasze zdjęcia – zarówno te ze ślubu jak i sesji plenerowej są piękną pamiątką, do której z przyjemnością będziemy wracać przez kolejne lata. Jola i Maciej to profesjonaliści, a przy tym sympatyczni, przyjaźnie nastawieni ludzie, otwarci na propozycje par (o czym najlepiej świadczy fakt, że chciało im się razem z nami wyjść w Tatry, spać w schronisku i robić zdjęcia o świcie). Współpraca z nimi pozwala na realizację ślubnych marzeń. Dodatkowo, czas oczekiwania na gotowe zdjęcia nie jest długi, Jola i Maciej przygotowują też piękne albumy z wybranymi kadrami.
Z całego serca polecamy Jolę i Macieja. Jeśli mielibyśmy ponownie wybrać fotografów, to postawilibyśmy na tę samą firmę.

Ola i Mateusz


Szczerze polecamy Jolę i Macieja jako fotografów ślubnych! Praca z nimi to czysta przyjemność, a efekty cudowne. :)
Z naszego doświadczenia są zaangażowani, profesjonalni, eleganccy i dyskretni, ciepli i uśmiechnięci. Fotografia to ich pasja i to się wyczuwa. Było nam niezmiernie miło, że zostali chwilkę dłużej i zrobili nam jeszcze kilka dodatkowych zdjęć na naszą prośbę, to się docenia!
Wielkie dzięki za piękne ujęcia zarówno z naszego ślubu jak i z sesji poślubnej! Wracając do nich po czasie czuć emocje tamtych chwil. :)
Okładka i płyty ze zdjęciami są również zaprojektowane z polotem i starannie wykonane.
Dziękujemy!

Sylwia i Piotr


– Lubimy spełniać marzenia. – powiedziała Jolka, gdy zastanawialiśmy się nad miejscem sesji i jak się okazało to była szczera prawda. Po doświadczeniach z naszym plenerem i śledzeniu ich bloga mam wrażenie, że tworzenie wyjątkowych sesji, takich naprawdę wyjątkowych, jest ich wizytówką. To nie tylko zdjęcia pary w sukni ślubnej i garniturze dokumentujące pewną datę w życiorysie, które wkłada się do albumu i ogląda w dni rocznicy, to ponadczasowe portrety indywidualności, z których Jola i Maciej potrafią wydobyć piękno, pasje, zainteresowania, te małe szczegóły, subtelności tkwiące pomiędzy zakochanymi. Spełnianie marzeń innych ludzi to chyba poniekąd zaspokajanie ich własnych pragnień, bo wkładają w to tyle pozytywnej, twórczej energii, zapału i pracy, że aż trudno uwierzyć, że to tylko praca.
Zuzanna i Marcin

Kiedy zobaczyłam zdjęcia wykonane przez Jolkę i Macieja wiedziałam, że muszę Ich mieć na swoim ślubie! I tak też się stało! Uwierzcie mi, że warto było czekać na te zdjęcia, bo takich zdjęć nie zrobi „zwykły” fotograf! Jolka i Maciej to profesjonaliści i z czystym sumieniem możemy ich polecić i wiemy, że nie zawiodą! Mają talent jak mało kto! a do tego są mega otwarci na innych ludzi, a to tylko ułatwia im pracę!

Paula i Bartek


Jolanta i Maciej są świetnymi zawodowcami, zdjęcia które dla nas wykonali są wyjątkowe i warte swojej ceny. W czasie ceremonii wykazywali się niezwykłym taktem a jednocześnie potrafili wydobyć z nas właściwy nastrój chwili oraz złapać najciekawsze momenty.
Zdjęcia z naszego ślubu to wspaniały reportaż i uwiecznione niesamowite emocje. Polecamy!

Stefa i Maciej


Jolu, Maćku – Współpraca z Wami to nie tylko gwarancja doskonałych fotografii, ale też niepowtarzalne, wręcz magiczne doświadczenie. Swoją pozytywną osobowością, zaraźliwym poczuciem humoru i niebywałą komunikatywnością stworzyliście atmosferę, w której cały stres związany z uroczystością po prostu zniknął. Nie do przecenienia jest Wasza dbałość o detale i dyskretny styl pracy. Potrafiliście wydobyć z nas to, co najlepsze i oddać to na obrazie w niesamowicie naturalny sposób. Każda fotografia opowiada swoją odrębną historię, ale wszystkie stanowią spójną całość. Jesteście wielcy. Dziękujemy!!! 

Dagmara i Karol


Jola i Maciek to niesamowita para która uwieczniła Nasz ślub. Przede wszystkim w bardzo subtelny i profesjonalny sposób uchwycili każdy uśmiech, każdy gest, najśmieszniejszy moment tego dnia. Wspomnienia bywają ulotne, ale za każdym razem, gdy oglądam fotografie pojawia się na mojej buzi ten sam uśmiech co tamtego dnia i przypominam sobie sekunda po sekundzie, minuta po minucie, wszystko i znowu pojawia się to niesamowite uczucie, że to był naprawdę cudowny dzień! Po wielu rozmowach z rodziną, przyjaciółmi stwierdziliśmy, że Joli i Maćka praktycznie nie było widać na ślubie, dlatego każde zdjęcie jest szczere, prawdziwe, nie „na siłę”. Zarażają uśmiechem i dobrą energią :)
Polecamy z całego serca!!!

Martyna i Krzysiek


Jola i Maciej to fantastyczne, pełne ciepła i życzliwości osoby oraz profesjonaliści w każdym calu. Swoją pracę wykonują z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem, dzięki czemu każde wykonane przez Nich zdjęcie jest wyjątkowe i  jedyne w swoim rodzaju, a współpraca z Nimi to niesamowite przeżycie, którego nie da się zapomnieć i z radością wraca się do niego wspomnieniami.  Jesteśmy Im ogromnie wdzięczni za cudowne zdjęcia uwieczniające najpiękniejsze jak dotąd wydarzenie w naszym życiu, którym  był nasz ślub. Jola i Maciej stworzyli podczas sesji fantastyczną atmosferę, dzięki której – pomimo początkowego stresu wywołanego faktem bycia fotografowanym – mogliśmy całkowicie się odprężyć, a sesja stała się dla nas świetną zabawą. Dzięki Nim poczuliśmy się naprawdę piękni i wyjątkowi i tak też czujemy się za każdym razem,
kiedy oglądamy nasze zdjęcia. BARDZO WAM ZA TO DZIĘKUJEMY!
Gorąco polecamy współpracę z 7SENSESPHOTO,  ponieważ Jola i Maciej to ludzie, z którymi warto dzielić najważniejsze momenty w życiu, gdyż dzięki Nim stają się one jeszcze piękniejsze.

Magdalena i Konrad


Mieliśmy przyjemność poznać Jolę i Maćka podczas chrztu naszej córeczki. Byliśmy bardzo zadowoleni z dyskrecji i profesjonalizmu, jakie wykazali podczas uroczystości. Gdy zaczęliśmy przygotowywać się do ślubu, jedyną kwestią która była dla nas od początku jasna był wybór fotografa. Po raz kolejny spotkaliśmy się z Jolą i Maćkiem i nie żałujemy. Zarówno w dniu ślubu i wesela, jak i podczas sesji poślubnej widać było ich pełne zaangażowanie w pracę. Potrafili uchwycić najważniejsze momenty, zarówno te wzruszające jak i wywołujące uśmiech na twarzy. Nie musieliśmy zastanawiać się jak ma wyglądać sesja, ponieważ Jola i Maciek mieli swoją wizję, na którą z chęcią przystaliśmy. Dzięki temu mamy wyjątkowe zdjęcia, których nie musimy ukrywać głęboko w szafie ale chwalimy się nimi dookoła. Praca z nimi była przyjemnością, czuliśmy się bardzo swobodnie. Mimo iż sesja trwała parę godzin nie czuliśmy zmęczenia bo Jola i Maciek “zarażali” nas swoim entuzjazmem i radością. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z pomocy firmy 7sensesphoto, którą tworzy para pasjonatów i profesjonalistów w dziedzinie fotografii.

Iza i Łukasz


Jeśli chcecie fotografa, to źle trafiliście:) Jeśli chcecie zdjęcia to niech je robi wujek Staszek. Jola z Maćkiem to prawdziwi Artyści! W swoją pracę wkładają bardzo dużo serca. Są wyjątkowo elastyczni jeśli chodzi o pomysły pary młodej. Ich fotografie z reportażu ślubnego uwieczniają, nie tylko obraz, ale również emocje danej chwili. Podczas przyjęcia są „niewidzialni” , dzięki czemu goście nie są wystraszeni obiektywu. W trakcie sesji natomiast ich pozytywne nastawienie i energia sprawia, że czujemy się neutralnie. Cenne rady pozwalają uchwycić najlepsze kadry.
Podsumowując – pełen profesjonalizm, świetny kontakt z drugą osobą i pozytywna energia pozwalają uwiecznić jedną z najważniejszych chwil Waszego życia.

Monika i Krystian


Nasza współpraca z 7SENSESPHOTO nie była przypadkowa. Poznaliśmy ich przy okazji innego ślubu, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć, jak Jola i Maciej pracują podczas ceremonii zaślubin i wesela. Od razu byliśmy pewni, że chcemy aby to właśnie oni uwiecznili najpiękniejsze chwile naszego życia. Niebanalne pomysły, fantastyczna atmosfera, profesjonalizm, poczucie humoru, elastyczność i pasja to ich największe atuty. Potrafią wydobyć z każdego to, co jest w nim najlepsze i najciekawsze. Zwracają uwagę na najmniejsze detale, dzięki którym zdjęcia ożywają. Podchodzą do swojej pracy bardzo ambitnie, z dużą dozą dobrego humoru, szalonych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Jola i Maciej uchwycili ważne, wzruszające i zabawne sytuacje, dzięki czemu na fotografiach widać uczucia. Było to dla nas wyjątkowe i cenne doświadczenie. Gorąco polecamy współpracę z 7SENSESPHOTO!

Mariola i Krzysztof


Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Joli i Maćka. Przede wszystkim jest to para oddana temu co robi. Wszyscy goście widzą, że zdjęcia są robione z pasją i uśmiechem (to bardzo ważne, że podczas tak ważnego wydarzenia nie trzeba spinać się dodatkowo obiektywem ;)). Na ślubie i weselu praktycznie niewidoczni, elegancko ubrani, wiedzą jak się zachować i wiedzą jak się znaleźć w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Potrafią nawet z „drewna” zrobić prawdziwych modeli ;) Pełen profesjonalizm, polecamy z całego serca!!! :)

Kasia i Mateusz


Przeglądanie portfolio Joli i Macka to jak podróż w inny wymiar… Każda para ma swój indywidualny charakter. Potraficie uchwycić moment w najlepszym jego punkcie, a jednocześnie będąc niezauważonym. To Wy Kochani przywróciliście moją wiarę w fotografię – uwierzyłam, że mogę wyjść na zdjęciach zjawiskowo. Choć na początku planowania ślubu chciałam pozostać przy filmie, teraz wiem, że popełniłabym wielki błąd i pozbawiła się najpiękniejszej pamiątki. Do dzisiaj sięgam po Wasze zdjęcia i na nowo przeżywam ten dzień. Polecam każdemu – jesteście profesjonalistami, otwartymi i przesympatycznymi ludźmi. A dowodem tego jest to, że ostatnio ponownie spotkaliśmy się – na weselu naszych znajomych… Gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru bez zastanowienia postawiłabym na Was… – zresztą zdjęcia same mówią za siebie.

Agnieszka i Łukasz


Jolę i Maćka poleciła nam znajoma malarka. I był to strzał w dziesiątkę. Sfotografowali nam ślub, wesele oraz późniejszą sesję w Parku. Są nie tylko świetnymi artystami, fotografami ale i fantastycznymi ludźmi. Od razu znaleźliśmy z nimi nić porozumienia. Umieją słuchać, a zarazem doradzać, ale bez narzucania swoich pomysłów, czy wizji. Zarówno przed jak i w trakcie ceremonii czuliśmy ich wsparcie i sympatię. Z przyjemnością polecamy fotografię Joli i Maćka. Cała nasza rodzina i przyjaciele miło wspomina tę parę fotografów, zaś ich zdjęcia są niesamowitą i piękną pamiątką naszego Praskiego Ślubu : )

Karolina i Przemek


Jola i Maciej towarzyszyli nam podczas naszego ślubu. Przesympatyczni, pozytywni ludzie. Jola jest niesamowicie ciepłą i miłą osobą. Na weselu goście mówili, że mieli wrażenie jakby byli w rodzinie od zawsze, choć znali się tylko parę godzin. Zdjęcia, które dla nas wykonali – absolutne mistrzostwo świata! Potrafili wyłapać świetne momenty, każdy z gości miał swoje unikalne zdjęcie. A my mamy cudowną pamiątkę. Gorąco polecamy!

Małgosia i Mariusz


Chcieliśmy jak najbardziej polecić Jolę i Maćka – są nie tylko wspaniałymi i profesjonalnymi fotografami, ale także bardzo ciepłymi, otwartymi, życzliwymi osobami. Dzień ślubu był dla nas bardzo ważnym wydarzeniem i dlatego bardzo długo szukaliśmy odpowiednich fotografów i właśnie przez przypadek trafiliśmy na 7SENSESPHOTO – i to był nasz strzał w dziesiątkę;-) Zdjęcia które dostaliśmy są wspaniałe, w pełni oddają atmosferę i emocje jakie panowały w naszych domach, kościele, a potem na weselu. To samo mogę powiedzieć o sesji, która była dla nas niesamowitym przeżyciem. Jola i Maciek wprowadzili bardzo swobodną atmosferę, dzięki czemu nie czuliśmy się skrępowani i zestresowani. Po otrzymaniu zdjęć byliśmy jak zaczarowani, mogliśmy je oglądać non stop. Jesteśmy szalenie wdzięczni za poświecenie, zaangażowanie i taką cudowną pamiątkę. Będziemy zapewne wracać do tych zdjęć bardzo często, bo za każdym razem gdy je oglądamy wszystkie wspomnienia wracają.

Ania i Łukasz


Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia… Największe wrażenie robią zdjęcia z pleneru – są niesamowite!
Jesteśmy na nich tacy piękni, tacy chcemy być przez całe Nasze Życie! Ta piękna fotograficzna pamiątka będzie cieszyć nas przez lata, bo przedstawia wszystkie emocjonujące i ważne dla nas chwile. Współpraca z Jolą i Maciejem to sama przyjemność, gdyż zarażają oni swoim optymizmem i uśmiechem, który nie znika z ich twarzy.
Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY za cudowne zdjęcia z naszego ślubu.
Pozdrawiamy i gorąco polecamy!

Sylwia i Michał


Od naszego ślubu upłynął już ponad rok… zapewne zapytacie czemu dopiero teraz piszę parę słów…? Otóż odpowiedz jest bardzo prosta: po tym całym zamieszaniu wyruszyliśmy na aż tygodniową podróż, potem rzuciliśmy się w wir budowy domu, szereg trudnych decyzji czy ściana malinowa czy różowy grejpfrut, do tego wieczorne zabawy z przecudowną córeńką Majeczką, wreszcie znalazłam chwilę żeby napisać parę słów o naszej fotografce. Nie jest trudne, bo pomimo upływu czasu, doskonale to pamiętam, nie da się ukryć że ciepło Joli przyciąga. „Zagarnęła” mnie przez swoje zdjęcie, będąc w kwiaciarni rzuciła mi się w oko fotka – decyzja mogła być tylko jedna. Dzięki radom i dużej cierpliwości Joli, zdjęcia są naprawdę fajne, a ja z przyjemnością je oglądam, mało tego – nawet sama się sobie podobam : )
Na sesji towarzyszył nam mąż Joli – Maciej, który był dobrym duchem całej sesji, w takim duecie sprawiali, że atmosfera była luźna, przyjacielska, ciepła. Rozumieli nasze postawy, a przez trafne wskazówki stawaliśmy się elastyczni. To miło obserwować ludzi, którzy żyją pasją, robią to co kochają i dzielą się tym z innymi.

Martyna i Tomasz


Jola i Maciek to wspaniali profesjonaliści, których łączy wspólna pasja – miłość do fotografii.
Poznaliśmy się z Nimi rok wcześniej, kiedy to mieliśmy przyjemność podziwiać Ich pracę. Od razu wiedzieliśmy, że nasz reportaż ślubny będzie wykonywany przez 7SENSESPHOTO.
Zdjęcia wykonywane przez Nich mają w sobie to coś, mają uczucie, emocje, wszystko co przywołuje niesamowite wspomnienia. Współpraca z Nimi była bardzo udana, potrafili nas zarazem rozluźnić i rozbawić, przez co uwiecznili nasze emocje na fotografiach.
Oglądając nasze zdjęcia, wracamy do tego wspaniałego dnia i to właśnie dzięki Wam mamy tak pozytywne wspomnienia. Jolu, Maćku dziękujemy!

Anna i Wojciech


By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close